دوره کارآموزی

درس کارآموزی با اهداف ذیل طراحی شده است:
1- توسعه و گسترش فرهنگ کار و کارآفرینی در جریان فرآیند یاددهی و یادگیری.
2- آماده‌سازی هنرجویان برای ورود به بازار کار و به کار بستن شایستگی‌های فنی و غیر فنی در محیط واقعی کار با توجه به سطوح صلاحیت حرفه‌ای.
3- ترغیب، تشویق و ایجاد خودباوری و سخت‌کوشی نسبت به وظایف شغلی در بین هنرجویان هنرستان‌ها و کسب تجربه در محیط واقعی کار و ایجاد زمینه مناسب برای شناساندن مشاغل مولد و مشروع جامعه به هنرجویان متناسب با رشته تخصصی آنها.
4- به کار بستن مسائل و ارتباطات اجتماعی محیط کار توسط هنرجویان.
5-آشنا کردن مراکز تولیدی و خدماتی با آموخته‌ها و توانمندی هنرجویان هنرستان.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
امسال با توجه به شرایط بیماری کرونا و همچنین اطلاعیه اداره آموزش و پرورش منطقه 4، کارآموزی شما در تابستان برگزار می گردد . در همین رابطه به نکات زیر توجه نمایید: 
1- با توجه به شرایط جاری و رعایت فاصله اجتماعی امسال کارآموزی  بصورت تحویل پروژه و مجازی برگزار می گردد. 
2- دفترچه کارآموزی برای ثبت فعالیت های اجرایی پروژه می باشد و 5 نمره دارد که هنرجو باید فعالیت های روزانه  که برای پروژه انجام می دهد و همچنین گزارش های مربوط به پروژه را به صورت روزانه  در آن ثبت نماید که دفترچه متعاقبا تحویل داده می شود. تا زمان تحویل دفترچه گزارش روزانه را در حد 2 الی 3 خط در کاغذ یا دفتر بنویسید .
3- مربی کارآموزی رشته شبکه و نرم افزار آقای نیما - رشته معماری آقای اسدی و رشته حسابداری آقای بهروز می باشد که پروژه در نظر گرفته شده را اعلام خواهند نمود.
4- شروع کارآموزی از روز شنبه 1400/4/12 می باشد که مربی کارآموزی پروژه را در همین تاریخ اعلام می نماید . 
5- مدت زمان اجرای دوره  کارآموزی برای رشته شبکه و نرم افزار  180 ساعت - رشته معماری 120 ساعت و رشته حسابداری 180 ساعت می باشد .
6- هر گونه سوال در خصوص انجام پروژه را با مربی کارآموزی مطرح نمایید.

کارآموزی رشته شبکه و نرم افزار
کارآموزی رشته حسابداری
کارآموزی رشته معماری

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش